Sandra Dorsz w finale Miss Polski Nastolatek 2016!


W niedziele, w Radisson Blu Centrum Hotel Warszawa, odbył się ćwierćfinał Miss Polski i półfinał Miss Polski Nastolatek 2016.

Wielkopolska Miss 5

W półfinale Miss Polski Nastolatek reprezentowały Wielkopolskę Aleksandra Mizgalska i Sandra Dorsz. Aleksandrze udało się awansować do najlepszej 50 półfinału, jednak nie udało się awansować do finału, gdzie zakwalifikowały się 24 finalistki w tym Sandra Dorsz – Wielkopolska Miss Nastolatek 2016.

Niestety, w roku 2016 w finale Miss Polski nie zobaczymy zwyciężczyni konkursu regionalnego w Wielkopolsce. Biuro Miss Polski postanowiło zaprosić na ćwierćfinał tylko Jessicę Żebrowską (Międzyrzecz) Wielkopolską III Wicemiss oraz Aleksandrę Szczesną (Szczecin) Wielkopolską Miss Foto. Zaznaczyć trzeba iż obie dziewczyny startowały w konkursie w Wielkopolsce, ale reprezentowały swoje miejscowości niezwiązane z Wielkopolską. Mimo wszystko obu kandydatką nie udało zakwalifikować się do półfinału Miss Polski 2016.

– Niestety, brak zaproszeń dla innych wielkopolskich kandydatek spowodowany prawdopodobnie jest echem po pomówieniach Pani Mai N., która według informacji jakie posiadamy ma około 5 spraw sądowych założonych przez Pana Sławomira Stopczyka – czytamy w komunikacie przesłanym przez Biuro Wielkopolska Miss. –  Tak długo aż sądy w Polsce nie wyjaśnią tego tematu, tak długo Wielkopolska może nie doczekać się reprezentantki w najbardziej prestiżowym konkursie w Polsce – Miss Polski.

Wielkopolska Miss i Wielkopolska Miss Nastolatek 2016 – zdjęcia z gali finałowej – kliknij tutaj

Dodaj komentarz