Rok 2020 pełen sukcesów w AP Reissa Kościan


Akademia Piłkarska Reissa – Kościan kończy 2020 rok z rekordową ilością sukcesów w regionie i na arenach ogólnopolskich. – Zależało nam na tym, by zapewnić naszym zawodnikom namiastkę normalności w tych specyficznych czasach i to się udało – mówi o mijającym roku koordynator kościańskich grup, Tomasz Woźniak. Patronem medialnym klubu jest dwutygodnik i portal „Nasz Głos Poznański”.

Rok 2020 rozpoczął się w AP Reissa Kościan od występu drużyny żaków starszych w Lidze Mistrzów PRO w ramach prestiżowego Turnieju FootballPro Cup Masters XIII, w którym wystąpiły najlepsze zespoły w Polsce. Kościaniacy zmierzyli się m.in. ze słynną Varsovią Warszawa, która wychowała Roberta Lewandowskiego czy Wigrami Suwałki, Elite Magic London, Gwardią Koszalin. Ostatecznie zajęli trzecie miejsce. Następnie podopieczni Tomasza Woźniaka wywalczyli srebrne medale w Turnieju EX’S Sport Cup w Football Park Leszno, a ich sukces powtórzyli koledzy z zespołu orlika.

Choć przygotowania do rundy wiosennej zostały przerwane przez epidemię koronawirusa AP Reissa Kościan w trosce o swoich podopiecznych rozpoczęła akcję „RAZEM wygrywaMY z wirusem” w ramach, której zrealizowała unikatowy projekt Akademia Piłkarska Online. Wprowadzone rozwiązanie zapewniło ciągłość treningów i integruje grupy treningowe.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz