Poznań rozdał choinki przedsiębiorcom


Ponad 260 choinek ozdobi ulice śródmieścia. To jedna z wielu inicjatyw prowadzonych przez miasto Poznań w ramach działań rewitalizacyjnych. Świąteczne drzewka trafiły do lokalnych przedsiębiorców oraz stowarzyszeń, organizacji i instytucji pozarządowych.

Akcja ma na celu podnoszenie jakości przestrzeni publicznej i prowadzonych działań rewitalizacyjnych, a także integrację oraz rozwój współpracy z lokalnymi społecznościami i przedsiębiorcami. W tym roku Miasto Poznań zakupiło i rozdało ponad 260 świątecznych drzewek, ozdobionych lampkami i gwiazdką z logotypu Miasta Poznania.

Choinki udekorują ulice śródmieścia. W okresie świątecznym wystawią je przed swoimi lokalami poznańscy przedsiębiorcy i partnerzy z terenów rewitalizacji – ulic: Wrocławskiej, Szkolnej, Świętosławskiej, Gołębiej, Św. Marcin, Kantaka, Ratajczaka, 27 Grudnia, 3 maja, Gwarnej, Mielżyńskiego, Chwaliszewa i Śródki oraz placów Wolności, Kolegiackiego i C. Ratajskiego. W tym roku akcję poszerzono o nowe tereny – część ulicy Garbary (od. ul. Dominikańskiej do placu Bernardyńskiego).

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz