Zobacz fotogalerię z meczu KU AZS UAM Poznań – LEX Kancelaria Słomniki

Futsalistki KU AZS UAM Poznań niespodziewanie przegrały we własnej hali z LEX Kancelaria Słomniki 1:2 spotkanie rewanżowe fazy play-off i nie awansowały do Final Four Ekstraligi Futsalu Kobiet. Zobacz fotogalerię z tego spotkania autorstwa Hieronima Dymalskiego.

KU AZS UAM Poznań – LEX Kancelaria Słomniki 1:2 (1:1)
Bramki: Adrianna Sikora (22. minuta) – Adrianna Sobolewska (15. minuta), Agnieszka Karcz (39. minuta)

KU AZS UAM Poznań: Dominika Dewicka (bramkarz), Monika Marczak, Alicja Zając, Laura Czudzińska, Adrianna Sikora, Emilia Krajewska (bramkarz), Katarzyna Tarnowska, Joanna Gawrych, Agnieszka Grzechowiak (kapitan), Paula Fronczak, Marta Zielińska, Karolina Grześkowiak, Anna Machowiecka, Aleksandra Tyl.

LEX Kancelaria Słomniki: Anna Król (bramkarz), Adrianna Sobolewska, Agnieszka Karcz, Magdalena Matyja, Julia Basta, Katarzyna Tatruch, Weronika Żak, Myroslava Vypasniak, Kamila Darda, Weronika Wójciak, Patrycja Gruchacz, Anna Dyba.

Partnerzy i sponsorzy AZS UAM Poznań:

Polecamy:
»Zobacz fotogalerię z meczu KU AZS UAM Poznań – LEX Kancelaria Słomniki 1:2
»Zapis relacji minuta po minucie z meczu KU AZS UAM Poznań – LEX Kancelaria Słomniki 1:2