Łukasz Zaleski: pielęgnacja włosów zimą


Łukasz Zaleski, poznański stylista fryzur, radzi jak dbać o włosy o tej porze roku.


Fryzjer gwiazd

Łukasz Zaleski to poznański stylista fryzur, założyciel i twórca autorskiego Atelier Fryzur sygnowanego jego nazwiskiem. W sposób idealny łączy pracę salonową, będącą trzonem jego zawodowej ścieżki, z przedsięwzięciami artystycznymi. Doskonale odnajdujący się w pracy na planach zdjęciowych, telewizyjnych, pokazach mody czy za kulisami koncertów. Fryzury, które wychodzą spod jego ręki są odzwierciedleniem indywidualnego stylu i charakteru jego gości. Dzięki czemu od lat odpowiada za tak istotny element wizerunku wielu gwiazd, jakim są włosy. Dla nas opowiedział jak zadbać o włosy w sezonie zimowym.

Suche zimowe powietrze w pomieszczeniach i zimno na zewnątrz, sprawiają że włosy przestają układać się tak, jak byśmy tego oczekiwali. Zimą nasze włosy o wiele szybciej się przetłuszczają oraz stają się bardziej suche i łamliwe. Pielęgnacja włosów o tej porze roku to nie tylko specjalistyczne kosmetyki do włosów, ale też zwykłe, codzienne nawyki.

Gdy na zewnątrz ujemna temperatura, koniecznie załóż czapkę. Ciepłe okrycie głowy nie tylko uchroni Cię przed mrozem, ale też zabezpieczy cebulki Twoich włosów przed uszkodzeniami. Unikając czapki możesz doprowadzić do przemrożenia swoich włosów, co w konsekwencji powoduje nadmierne wypadnie włosów i osłabienie ich cebulek.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

1 komentarz

  1. Emilii pisze:

    Brawo, od dziś będę stosować olejowanie. Warto przeczytać. Pozdrawiam

Dodaj komentarz