Zapis relacji minuta po minucie z meczu KU AZS UAM Poznań – Viking Aleksandrów Kujawski 22:0

Zakończyło się spotkanie ekstraligi futsalu kobiet KU AZS UAM Poznań z outsiderem rozgrywek zespołem Viking Aleksandrów Kujawski 22:0. Zobacz zapis z bezpośredniej – tekstowej relacji z tego spotkania na łamach portalu dwutygodnika „Nasz Głos Poznański”.

AZS UAM Poznań - Viking Aleksandrów Kujawski - 01

KU AZS UAM Poznań – Viking Aleksandrów Kujawski 22:0 (7:0)
Bramki: Marta Kosiorek (1., 15., 21. i 34. minuta), Ada Sikora (7., 33. 34. i 35. minuta), Karolina Grześkowiak (12. minuta), Patrycja Zawłocka (14. minuta), Laura Czudzińska (16. i 39. minuta), Joanna Gawrych (19. minuta), Monika Marczak (21., 23. i 39. minuta), Dominika Dewicka (24. minuta – rzut karny), Paula  Fronczak (25., 26. i 32. minuta), Alicja Zając (27. i 30. minuta)
Sędziowie: Łukasz Jaskulski, Marcin Łuczak, Paweł Kamiński

40. minuta – Koniec spotkania KU AZS UAM Poznań – Viking Aleksandrów Kujawski 22:0.

39. minuta – 22 bramkę dla poznanianek zdobywa Monika Marczak.

39. minuta – Alicja Zając przegrywa pojedynek sam na sam z  Martą Rybacką.

39. minuta – Gooool… 21 bramkę dla poznanianek zdobywa Laura Czudzińska.

38. minuta – Czas dla zespołu KU AZS UAM Poznań.

36. minuta – Gooool… Poznanianki prowadzą już 19:0, a bramkę zdobyła Ada Sikora.

36. minuta – Dominika Dewicka broni strzał Karoliny Liberackiej.

35. minuta – Gooool… Na listę strzelczyń ponownie wpisuje dwukrotnie Ada Sikora.

AZS UAM Poznań - Viking Aleksandrów Kujawski - 04

34. minuta – Gooool… Czwarta bramka Marty Kosiorek w tym spotkaniu.

33. minuta – Na listę strzelczyń wpisuje się kolejny raz Ada Sikora.

32. minuta – Trzecie trafienie w tym spotkaniu zalicza Paula Fronczak.

31. minuta – Karolina Liberacka marnuje najlepszą okazję Vikinga w tym meczu do zdobycia honorowej bramki.

30. minuta – Gooool… Drugie trafienie w tym meczu Alicji Zając.

27. minuta – Gooool… Na listę strzelczyń wpisuje się Alicja Zając.

26. minuta – Gooool… Drugie trafienie w tym meczu Pauli Fronczak.

25. minuta – Gooool… Na listę strzelczyń wpisuje się Paula Fronczak.

24. minuta – Dominika Dewicka zdobywa bramkę z rzutu karnego.

23. minuta – Gooool… Na listę strzelczyń ponownie wpisuje się Monika Marczak.

21. minuta – Gooool… Na listę strzelczyń wpisuje się Monika Marczak

21. minuta – Druga połowa rozpoczyna się od bramki Marty Kosiorek.

20. minuta – Koniec pierwszej połowy spotkania KU AZS UAM Poznań – Viking Aleksandrów Kujawski 7:0.

19. minuta – Gooool… Na listę strzelczyń wpisuje się Joanna Gawrych.

19. minuta – Skuteczna obrona Vikinga, który prezentuje się zdecydowanie lepiej niż w poprzednich swoich spotkaniach ligowych.

AZS UAM Poznań - Viking Aleksandrów Kujawski - 03

15. minuta – Gooool… Druga bramka na koncie Marty Kosiorek,

14. minut – Gooool… Bramkę dla poznanianek zdobywa Patrycja Zawłocka.

12. minuta – Gooool… Prowadzenie poznanianek podwyższa Karolina Grześkowiak.

10. minuta – „Obrona Częstochowy” zespołu Vikinga przynosi efekty, gdyż poznanianki nie potrafią zdobyć kolejnej bramki.

AZS UAM Poznań - Viking Aleksandrów Kujawski - 02

7. minuta – Gooool… Bramkę dla poznanianek zdobywa Ada Sikora.

5. minuta – Strzał Katarzyny Chmielewskiej mija bramkę poznanianek. Viking niespodziewanie dobrze rozgrywa początek spotkania.

4. minuta – Dominika Dewicka wygrywa pojedynek sam na sam z Katarzyną Chmielewską.

3. minuta – Strzał Alicji Zając zatrzymuje się na słupku bramki Vikinga.

1. minuta – Gooool… Wynik spotkania pewnym uderzeniem otwiera Marta Kosiorek.

1. minuta – Dominika Dewicka broni strzał Karoliny Liberackiej.

godzina 18:49

Zobacz ostatnie zwycięstwo AZS UAM Poznań w ekstralidze futsalu kobiet [film] (wystarczy kliknąć)

godzina 18:45 – Zespół Viking Aleksandrów Kujawski dopiero wyszedł na rozgrzewkę.

AZS UAM Poznań - Viking Aleksandrów Kujawski - rozgrzewka 02

godzina 18:40 – Spotkanie poprowadzi trójka sędziowska: Łukasz Jaskulski, Marcin Łuczak i Paweł Kamiński.

godzina 18:35 – Trwa rozgrzewka KU AZS UAM Poznań.

AZS UAM Poznań - Viking Aleksandrów Kujawski - rozgrzewka

godzina 18:30 – Oczekujemy na skład zespołu z Aleksandrowa Kujawskiego. A dziewczyny rozgrzewają się przy utworze

godzina 18:25 – Futsalistki KU AZS UAM Poznań już przed meczem udzielają wywiadów dla serwisu informacyjnego uczelni FLESZ.

AZS UAM Poznań - Viking Aleksandrów Kujawski - wywiad

godzina 18:20 – Znamy już skład KU AZS UAM Poznań.

Trenerem zespołu jest: Wojciech Weiss

godzina 18:10 – Z małym opóźnieniem, ale już za chwilę zaczynamy naszą relację.

Kibiców, którzy tego dnia nie mogą się pojawić na meczu futsalistek KU AZS Poznań zachęcamy do śledzenia relacji ze spotkania minuta po minucie na łamach portalu www.naszglospoznanski.pl. Przypomnijmy, że w pierwszym spotkaniu poznanianki wygrały na wyjeździe z zespołem Viking Aleksandrów Kujawski 25:2.