Zapis relacji minuta po minucie: KU AZS UAM Poznań – MKS Kresowiak Orion Siemiatycze 10:2

Zakończyło się spotkanie ekstraligi futsalu KU AZS UAM Poznań – MKS Kresowiak Orion Siemiatycze 10:2. Zobacz zapis z bezpośredniej, tekstowej relacji z tego spotkania na łamach portalu i dwutygodnika „Nasz Głos Poznański”.

KU AZS UAM Poznań -MKS Kresowiak Orion Siemiatycze - 05

KU AZS UAM Poznań – MKS Kresowiak-Orion Siemiatycze 10:2 (4:0)
Bramki: samobójcza bramka (12. minuta), Monika Marczak (13., 24. i 34. minuta), Marta Kosiorek (14. minuta), Alicja Busza (15. minuta), Alicja Zając (23. minuta), Adriana Sikora (24. minuta), Marta Zielińska (27. minuta), Patrycja Zawłocka (35. minuta) – Monika Ziółkowska (24. minuta), Emilia Wiaderna (27. minuta)
Sędziowie: Łukasz Jaskulski, Marcin Łuczak, Tomasz Nowicki

40. minuta – Koniec spotkania KU AZS UAM Poznań – MKS Kresowiak-Orion Siemiatycze 10:2.

37. minuta – Strzał Patrycji Zawłockiej zdecydowanie mija bramkę Kresowiaka.

36. minuta – Dominika Dewicka broni strzał Moniki Ziółkowskiej.

35. minuta – Goooool… Bramkę dla poznanianek zdobywa Patrycja Zawłocka.

34. minuta – Goooool… Bramkę dla poznanianek zdobywa Monika Marczak

godzina 19:17 – Trwa mecz grupy A – KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego – Kotwica Kórnik 1:2.

32. minuta – Chwilowe oblężenie bramki poznanianek, ale skutecznie broni Dominika Dewicka.

30. minuta – Zmiana czwórki w zespole KU AZS UAM Poznań.

27. minuta – Goooool… Bramkę dla poznanianek zdobywa Marta Zielińska.

27. minuta – Goooool… Bramkę dla zespołu gości zdobywa Emilia Wiaderna.

24. minuta – Goooool… Bramkę dla poznanianek zdobywa Adriana Sikora.

24. minuta – Goooool… Bramkę dla zespołu gości zdobywa Monika Ziółkowska, która wygrywa pojedynek sam na sam z Dominiką Dewicką.

24. minuta – Goooool… Bramkę dla poznanianek zdobywa Monika Marczak.

23. minuta – Goooool… Bramkę dla poznanianek zdobywa strzałem z dystansu Alicja Zając.

23. minuta – Przerwa w spotkaniu. Lekarz udziela pomocy Emilii Wiadernej.

KU AZS UAM Poznań -MKS Kresowiak Orion Siemiatycze - 03

22. minuta – Monika Ziółkowska w sytuacji sam na sam z Dominiką Dewicką trafia w słupek.

21. minuta – Rusza druga połowa spotkania KU AZS UAM Poznań – MKS Kresowiak-Orion Siemiatycze 4:0. Izabela Kwapiszewska podaje do Moniki Ziółkowskiej.

KU AZS UAM Poznań 2016

20. minuta – Koniec pierwszej połowy spotkania KU AZS UAM Poznań – MKS Kresowiak-Orion Siemiatycze 4:0 .

19. minuta – Na koncie Kresowiaka już czwarty faul.

18. minuta – Emilia Wiaderna po powrocie do gry przegrywa pojedynek sam na sam z Dominiką Dewicką.

17. minuta – Spotkanie zostaje przerwane, gdyż Emilia Wiaderna potrzebuje pomocy medycznej.

KU AZS UAM Poznań -MKS Kresowiak Orion Siemiatycze - 02

15. minuta – Goooool… Bramkę dla poznanianek zdobywa Alicja Busza.

14. minuta – Goooool… Bramkę dla poznanianek zdobywa Marta Kosiorek.

14. minuta – Emilia Kuśmierczyk faulowała Adriannę Sikorę.

13. minuta – Goooool… Bramkę dla poznanianek zdobywa Monika Marczak.

12. minuta – Strzał Adrianny Sikory broni Marcelina Walaszek.

11. minuta – Strzał Emilii Wiaderny blokuj Karolina Grześkowiak.

8. minuta – Goooool… Samobójcza bramka.

7. minuta – Bardzo ładna akcja poznanianek, ale znowu bez bramki. Brakuje skuteczności w ekipie UAM.

KU AZS UAM Poznań -MKS Kresowiak Orion Siemiatycze - kibice

6. minuta – Monika Marczak przegrywa pojedynek sam na sam z Marceliną Walaszek.

5. minuta – Marcelina Walaszek broni strzał Marty Kosiorek.

4. minuta – Emilia Kuśmierczyk oddała ze środka boiska strzał, który zdecydowanie mija bramkę poznanianek.

3. minuta – Pierwsza udana interwencja Dominiki Dewickiej w bramce AZS UAM Poznań.

2. minuta – Mało dokładna gra w obu zespołach. Trener Wojciech Weiss szykuje zmianę czwórki.

KU AZS UAM Poznań -MKS Kresowiak Orion Siemiatycze - 01

1. minuta – Zaczyna zespół AZS UAM Poznań. Agnieszka Grzechowiak podaje do Alicji Buszy.

14. Justyna Radzikowska

godzina 17:45 – Zespół KU AZS UAM Poznań prowadzi trener Wojciech Weiss, a zespół z Siematycz poprowadzi w tym spotkaniu trener Mirosła Radziszewski. Trener Mariusz Nielipiński zachorował i nie mógł przyjechać do Poznania.

KU AZS UAM Poznań -MKS Kresowiak Orion Siemiatycze - rozgrzewka 03

godzina 17:40 – Trwa rozgrzewka MKS Kresowiak Orion Siemiatycze.

KU AZS UAM Poznań -MKS Kresowiak Orion Siemiatycze - rozgrzewka 02

godzina 17:40 – Trwa rozgrzewka KU AZS UAM Poznań.

KU AZS UAM Poznań -MKS Kresowiak Orion Siemiatycze - Oktawian Sołecki

godzina 17:30 – KU AZS UAM Poznań rozpoczyna rozgrzewkę przed spotkaniem z MKS Kresowiak Orion Siemiatycze, którą prowadzi Oktawian Sołecki.

KU AZS UAM Poznań -MKS Kresowiak Orion Siemiatycze - rozgrzewka

– Po zwycięskim meczu z KU AZS Uniwersytet Warszawski zespół odpoczywał jeden dzień, aby w piątek wrócić na trening przygotowawczy do sobotniego meczu z zespołem Kresowiak Orion Siemiatycze. Sam jestem ciekawy jak będzie wyglądał zespół na finiszu tego futsalowego maratonu. W ciągu dziewięciu dni pokonaliśmy Kotwicę Kórnik 4:2, AZS Uniwersytet Warszawski 9:3 i zagramy rewanż z Kresowiakiem. Pierwszy raz w historii klubu zaliczamy tak dużą ilość spotkań w ekstralidze futsalu – mówi w rozmowie z „Naszym Głosem Poznańskim” trener KU AZS UAM Poznań, Wojciech Weiss.

Kibiców, którzy tego dnia nie mogą się pojawić na meczu futsalistek KU AZS Poznań zachęcamy do śledzenia relacji ze spotkania minuta po minucie na łamach portalu www.naszglospoznanski.pl. Przypomnijmy, że w pierwszym spotkaniu podopieczne Wojciecha Weissa wygrały na wyjeździe z zespołem Kresowiak Orion Siemiatycze 10:1.