Kompleksowe podejście dewelopera do inwestycji


Spośród inwestycji deweloperskich realizowanych na przedmieściach, największym uznaniem cieszą się takie, które przygotowane są kompleksowo, z pełną infrastrukturą, zapewniającą komfort życia, nieodbiegający od tego w mieście.

Ostatnie lata to dynamiczny rozwój branży deweloperskiej. Dzięki temu deweloperzy śmiało planują kolejne inwestycje. Nie zmienił tego zakończony program „Mieszkanie dla Młodych”, w ramach którego wielu Polaków zdecydowało się kupić nowe M.

Konkurencja w branży jest niemała, klient ma duży wybór. Statystyki i doświadczenie podpowiadają, że często wybierając dom, jest to nasze stałe miejsce na długie lata – mówi Adam Wędrychowicz z firmy Linea, realizującej osiedla Leśna Polana i Osada Leśna w podpoznańskiej Dąbrówce. Jak zaznacza, dla klientów sama oferta domu, czy mieszkania, nawet najbardziej funkcjonalnych, to tylko jeden z czynników decydujących o zakupie. Liczy się to, co zastaną wychodząc ze swojego M – czy inwestycja jest zaplanowana kompleksowo, z dostępem do wszystkich usług.

Coraz częściej standardem są osiedla o jednolitej, spójnej architekturze, z bezpiecznymi alejkami wewnętrznymi, a także miejscami rekreacyjnymi i placami zabaw.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz