Kibice wsparli budżet SKF PBS Politechnika Poznańska


Blisko 40 procent kwoty potrzebnej na występy siatkarek SKF PBS Politechnika Poznańska w II lidze zebrali kibice, którzy wzięli udział w akcji na portalu zrzutka.pl po nagłym wycofaniu się sponsora tytularnego – firmy Forex Polska. Patronem medialnym klubu jest portal i dwutygodnik „Nasz Głos Poznański”.

O nagłych problemach poznańskich siatkarek pisaliśmy pod koniec września w materiale:  Poznańskie siatkarki proszą o wsparcie kibiców (wystarczy kliknąć). Zespół został uratowany dzięki Poznańskiemu Bankowi Spółdzielczemu, który został nowym sponsorem tytularnym klubu. Natomiast kibice zebrali blisko 40 procent potrzebnej kwoty, aby dopiąć budżet zespołu mającego występować w II lidze siatkówki kobiet.

– Zbiórka pieniędzy wypadła naprawdę dobrze z czego bardzo się cieszymy. Pomimo, że nie uzbierałyśmy odpowiedniej sumy to i tak miała duży wpływ na nasz start w II lidze. Dziękujemy z całego serca wszystkim wpłacającym oraz tym, którzy zaangażowali się w udostępnianie jej. Jesteśmy Wam naprawdę bardzo wdzięczne – mówi inicjatorka zbiórki na zrzutka.pl, Urszula Bogacz.

– Jesteśmy wdzięczni za każdą otrzymaną pomoc, która była dla Nas dużym wzruszeniem. Środki te zostaną całkowicie przeznaczone na zespół seniorek, a przed końcem roku klub na stronie internetowej przedstawi publicznie rozliczenie zebranych od internautów pieniędzy. Na pewno te wpłaty znacząco nam pomogą i dziękujemy za nie oraz każde słowo wsparcia, a padła ich masa w tak trudnym dla Nas czasie – powiedział Michał Sułkowski z grupy SKF.

SKF Poznański Bank Spółdzielczy Politechnika Poznańska od derbowego pojedynku z rezerwami Enea Energetyka Poznań rozpocznie nowy sezon II ligi siatkówki kobiet. Spotkanie odbędzie się w środę o godz. 18:30 w Hali Enea Energetyk Poznań przy ul. Grunwaldzkiej 1, a wstęp jest bezpłatny.

Stałe szkolenie zespołów SKF KS Politechnika Poznańska jest możliwe dzięki wsparciu z Wydziału Sportu Miasta Poznania. Patronem medialnym klubu jest portal i dwutygodnik „Nasz Głos Poznański”. Natomiast w każdy wtorek w ramach cyklu „Siatkarski wtorek” i współpracy dwutygodnika oraz portalu „Nasz Głos Poznański” z Wielkopolskim Związkiem Piłki Siatkowej  prezentujemy najnowsze informacje z lokalnych parkietów. Więcej wyników na stronie Wielkopolskiego Związku Piłki Siatkowej (wystarczy kliknąć).

 

Dodaj komentarz