Kabaret Czesuaf zaprasza na „Przyjęcie”


Humor, w tych niełatwych czasach, poprawi Kabaret Czesuaf, który zaprasza na program rozrywkowy „Przyjęcie”. A towarzyszyć mu będzie zespół Mitochondrium. Zapowiada się niezwykła impreza… Już 18 września o godz. 19 w Centrum Kultury Przeźmierowo (gm. Tarnowo Podgórne).

Kilkanaście autorskich programów komediowych, nagrody na największych festiwalach kabaretowych, występy telewizyjne, jak również przed bardziej kameralną publicznością. Grupa, która rozśmiesza dzięki swej niezwykłej obserwacji rzeczywistości i przekuwaniu jej w niebanalne żarty.

Mowa o kabarecie Czesuaf, który 18 września o 19.00 wystąpi w Centrum Kultury Przeźmierowo. Zaprezentuje program „Przyjęcie”, podczas którego goście usłyszą kilka smacznych skeczów i przebojowych piosenek na deser. A to wszystko w wykonaniu Olgi, Tomka, Wojtka i Maćka.

To jednak nie koniec niespodzianek. Tego wieczoru Kabaretowi Czesuaf akompaniować będzie zespół Mitochondrium. Choć nie lubią klasyfikowania swojej muzyki, zapytani określają ją jako mieszankę funku, popu, soulu i rocka.

Wygląda, więc na to że szykuje się naprawdę duże przyjęcie, którego nie można ominąć. Bilety w cenie 35 zł do nabycia za pośrednictwem serwisu bilety24.pl. Wydarzenie organizuje Gminny Ośrodek Kultury SEZAM.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz