Czwartoligowcy zagrali w Święto Wojska Polskiego

GKS Dopiewo, GKS Tarnovia Tarnowo Podgórne, Grom Plewiska, Huragan Pobiedziska, Kotwica Kórnik i Unia Swarzędz mają za sobą 3. kolejkę spotkań IV ligi wielkopolskiej. Zdecydowanie najlepiej zaprezentowali się piłkarze z Tarnowa Podgórnego, którzy wygrali na własnym stadionie z Iskrą Szydłowo 4:2. Niestety tabelę rozgrywek zamyka GKS Dopiewo, który nadal jest bez zwycięstwa.

GKS Tarnovia Tarnowo Podgórne już w pierwszej minucie spotkania z Iskrą Szydłowo objął prowadzenie, a wynik spotkania otworzył Bartosz Ślusarski. Do końca pierwszej połowy było 3:1 dla gospodarzy po bramkach Błażeja Telichowskiego i Benjamina Bednarza. Po zmianie stron Iskra starała się doprowadzić do remisu i w 75. minucie zbliżyła się do gospodarzy. Wynik spotkania w doliczonym czasie gry ustalił Zbigniew Zakrzewski.

Remisami zakończyły się spotkania Huraganu Pobiedziska, Kotwicy Kórnik i Gromu Plewiska. Huragan na własnym stadionie podejmował Wełnę Skoki, która w 62. minucie wyszła na prowadzenie. Od tego momentu gospodarze dążyli do wyrównania i dopiero w doliczonym czasie gry Norbert Okonowski wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem Wełny. Natomiast Kotwica Kórnik wywiozła punkt z Wągrowca po bramkach Michała Nowaka i Aleksandra Giczela. A Grom Plewiska bezbramkowo zremisował z Pogonią Łobżenica.

Niestety trzeciej porażki doznali piłkarze z Dopiewa, którzy ulegli na wyjeździe Warcie Międzychód 0:2 i zamykają tabelę IV ligi. Porażki doznała również Unia Swarzędz, którą rozbił Mieszko Gniezno 0:3.