Aga Zaryan i Matt Dusk – koncert Christmas Songs – Magia Świąt w Sali Ziemi


20 grudnia o godz. 20 w poznańskiej Sali Ziemi wystąpią Aga Zaryan i Matt Dusk w koncercie Christmas Songs – Magia Świąt.

Zmysłowy głos Pierwszej Damy Polskiego Jazzu w duetach z  jednym z najbardziej lubianych męskich wokalistów na świecie, selekcja ponadczasowych evergreenów o tematyce świątecznej to kwintesencja koncertu „Christmas Songs”.

Wokaliści swoim śpiewem przeniosą nas w atmosferę pełną świątecznej aury i bożonarodzeniowego uniesienia. Olbrzymimi atutami występu będzie wspaniały akompaniament zespołu European Jazz Sextet oraz wyjątkowy wybór utworów. Usłyszą Państwo m.in. radosne „Santa Claus Is Coming To Town”, „Jingle Bells”, które  będą się uzupełniać z pełnym zadumy „Someday at Christmas” czy nastrojowym „The Christmas Song”. Repertuar koncertu to utwory z płyt „What Xmas Means To Me” Agi Zaryan oraz z albumu „Old School Yule!” Matta Duska.

Twórczość Agi Zaryan to kwintesencja tego, co najlepsze w historii jazzu, a zarazem kontynuacja tradycji legendarnych dokonań wokalistek jazzowych. Światowe uznanie Artystka zawdzięcza wyjątkowemu stylowi, smakowi i podejściu do śpiewania z charakterystyczną lekkością frazowania i ciepłym matowym tonem głosu.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

4 komentarze

 1. Czerwiński Bogdan pisze:

  Magia świąt to piękna tradycja jest i na ten koncert z żoną wybrać się chce

 2. Kasia pisze:

  Aga Zayran i Matt Dusk

 3. Kasia pisze:

  Będzie piękny koncert. Pozdrawiam

 4. Piotr pisze:

  Brawo

Dodaj komentarz