Zwycięstwa Energetyka i UAM w II lidze siatkówki

Siatkarki Energetyka Poznań wygrały we własnej hali derby powiatu z UKS Murowana Goślina 3:1, a KU AZS UAM Poznań zwyciężył po tie-breaku z zespołem Orzeł Międzyrzecz.

Energetyk Poznań 2014_2015
Podopieczne Nicoli Vettoriego bardzo dobrze rozpoczęły spotkanie z lokalnym rywalem i wygrały premierową odsłonę 25:18. W drugim secie gra się wyrównała, a siatkarki z Murowanej Gośliny wykorzystały błędy miejscowych i wygrały 25:21. Energetyk w kolejnych setach grał już lepiej i wygrał spotkanie 3:1 (25:19, 21:25, 25:21, 25:18). Aktualnie w tabeli II ligi siatkówki kobiet Energetyk Poznań zajmuje trzecie miejsce, a prowadzony przez Marka Tuszyńskiego zespół UKS Murowana Goślina nadal zajmuje ósme miejsce.

Natomiast w II lidze siatkarzy KU AZS UAM Poznań wygrali z zespołem Orzeł Międzyrzecz 3:2 (25:27, 27:25, 21:25, 25:20, 15:12) i spadli na czwarte miejsce w tabeli.

W III lidze siatkarze UKS Zielone Wzgórza Murowana Goślina pewnie wygrali we własnej hali z PKS MOS Zbąszyń 3:0 i wrócili na fotel lidera. Więcej kliknij tutaj.