Linia nr 5 – bez zmian
UNII LUBELSKIEJ – Unii Lubelskiej – Żegrze – Chartowo – Trasa Kórnicka – Warczygłowy – Kórnicka – Mostowa – Pl. Bernardyński – Lewandowskiej – Strzelecka – Królowej Jadwigi – Matyi – Głogowska – GÓRCZYN PKM
Linia nr 6 – powrót na stałą trasę
JUNIKOWO – Grunwaldzka – Roosevelta – Matyi – Królowej Jadwigi – Krzywoustego – Jana Pawła II – Warszawska – MIŁOSTOWO
Uwaga! Tramwaje po odjeździe z przystanku AWF zatrzymają się na przystankach Rondo Rataje na ul. Jana Pawła II.
Linia nr 7 – bez zmian
ZAWADY – Podwale – Jana Pawła II – Zamenhofa – Hetmańska – Reymonta – Przybyszewskiego – Dąbrowskiego – OGRODY
Linia nr 8 – bez zmian
GÓRCZYN PKM – Głogowska – Roosevelta – Fredry – pl. Ratajskiego – pl. Wielkopolski – Małe Garbary – Wyszyńskiego – Warszawska – MIŁOSTOWO
Linia nr 9 – zmiana trasy
STAROŁĘKA PKM – Starołęcka – Zamenhofa – Kórnicka – most Św. Rocha – Lewandowskiej – Strzelecka – Królowej Jadwigi – Górna Wilda – Wierzbięcice – Matyi – Roosevelta – Pułaskiego – Wielkopolska – Wołyńska – PIĄTKOWSKA
Linia nr 10 – zmiana trasy
DĘBIEC PKM – 28 Czerwca 1956r. – Hetmańska – Głogowska – Roosevelta – Pułaskiego – Winogrady – Murawa – Aleje Solidarności – POŁABSKA
Linia nr 11 – zmiana trasy
DĘBIEC PKM – 28 Czerwca 1956r. – Hetmańska – Głogowska – Pułaskiego – al. Wielkopolska – Małopolska – Wołyńska – Winiarska – os. Winiary – Witosa – Bronowa – PIĄTKOWSKA
Linia nr 12 – powrót na stałą trasę
OS. SOBIESKIEGO – PST – Głogowska – Matyi – Królowej Jadwigi – Krzywoustego – Zamenhofa – Starołęcka – STAROŁĘKA PKM
Uwaga! Tramwaje po odjeździe z przystanku AWF zatrzymają się na przystankach Rondo Rataje na ul. Zamenhofa.
Linia nr 13 – zmiana trasy
JUNIKOWO – Grunwaldzka – Bukowska – Roosevelta – Fredry – pl. Ratajskiego – pl. Wielkopolski – Małe Garbary – Wyszyńskiego – Jana Pawła II – Zamenhofa – Hetmańska – Unii Lubelskiej – UNII LUBELSKIEJ
W dni robocze w godzinach szczytu komunikacyjnego tramwaj nr 13 będzie kursował co 20 minut – na odcinku od Junikowa do Roosevelta rozkład jazdy będzie zsynchronizowany z rozkładem linii nr 39, tak aby tramwaje podjeżdżały na przystanki co 10 minut.