Złoto-srebrna Enea Energetyk Poznań!

W pierwszym spotkaniu z VII LO SMS AMBER Kalisz kontrolowali przebieg meczu wygrywając przy wspaniałym dopingu poznańskiej publiczności kolejne starcia do 19, 13, 19. Drugi mecz z UKS SMS JOKER Piła był przedwczesnym finałem. Podopieczni trenera Michała Dębca wyszli na to spotkanie bardzo zmotywowani i skoncentrowani. Pomimo porażki 0:3 juniorzy naszego klubu zaprezentowali siatkówkę na bardzo wysokim poziomie. Silniejszy zespół Jokera przewyższał nas siłą zagrywki i warunkami fizycznymi. Pomimo tego znakomicie walczyli w polu i na siatce. Ostatnie spotkanie z MKS KANGUREM Nowy Tomyśl decydowało o srebrnym medalu. Tylko w drugim secie siatkarze Kangura uciekali poznaniakom, ale końcówka należała już do poznaniaków, którzy wygrali 26:24. Pierwszy i trzeci set zwyciężyli do 18 i zostali wicemistrzem Wielkopolski.

Najlepszy środkowy – Sebastian Banach

Najlepszy libero – Jakub Szwedowicz.

Złoto i srebro w Wielkopolsce to znakomity początek w wykonaniu poznańskich siatkarek i siatkarzy. Teraz czas na rywalizację kadetek i kadetów (10-11.02.2018). Finał kadetek w hali przy Bukowskiej. Kadeci natomiast udają się do Piły.

Mile widziane polubienie Naszego Głosu Poznańskiego na facebooku i zaproszenie znajomych do lajkowania – kliknij tutaj.