Zakończyła się pierwsza kolejka wiosennej edycji Ligi Piłkarskiej Red Box

Zakończyła się pierwsza kolejka wiosennej edycji Ligi Piłkarskiej Red Box, nad którą patronat sprawuje Nasz Głos Poznański. Poniżej wyniki i relacje.

Z.P. Szpiki 13-4 Bergerat Monnoyeur

Od początku meczu widać było, że nie będzie to łatwy mecz dla Bergerat’u. Przeciwnicy byli  szybsi, zwinniejsi i do przerwy prowadzili 4:0. Druga połowa obfitowała w piękne akcje i bramki. Ostatecznie mecz zakończył się wysokim i zasłużonym zwycięstwem Z.P. Szpiki 13:4

Debeściakiem meczu:  Oskar Mikołajewicz (Z.P. Szpiki)

MC Konsulting 3 – 8 Pekabex

Pierwsza połowa meczu była bardzo wyrównana i zakończyła się wynikiem 1:1. konia z rzędem temu, kto wówczas potrafił wskazać zwycięzcę. Jednak druga połowa pokazała, która drużyna jest lepiej przygotowana kondycyjnie. Ostatecznie to Pekabex wygrał 8 – 3.

Debeściak meczu: Szymon Wojciechowski (Pekabex)

KS Arvato 3 – 9 KS Ciamajdy Reaktywacja

Spotkanie drużyn z III Ligi. Arvato bardzo szybko straciło kontrolę nad meczem i wraz z końcem pierwszej połowy przegrywało już 1 – 6. Po zmianie stron mecz stał się bardziej wyrównany, ale to Ciamajdy zasłużenie wygrały 3 – 9.

Debeściak meczu:  Robert Sowa (KS Ciamajdy Reaktywacja)

Castorama Poznań 1 – 4 Roche

Pierwsze spotkanie drużyn z 2. Ligi. Mecz ten był popisem bramkarzy. Zwłaszcza Butelski z Castoramy, który bronił jak w transie. Mimo to jego drużyna przegrała z Roche 1 – 4.

Debeściak meczu: Kamil Butelski (Castorama Poznań)

PHPU Mir-Bud Mirosław Klause 2 – 6 Nat-Geo

Spotkanie w którym obie ekipy potrafiły sobie stworzyć groźne sytuacje pod bramką przeciwnika. Mecz otwarty, który mógł się podobać. Zasłużona wygrana Nat-Geo.

Debeściak meczu: Bartek Wrzesiński (Nat-Geo)

Auta Terenowe 13 – 2 Rakietowcy

Wielki faworyt sezonu ekstraligi nie zawiódł i pewnie wygrał na inaugurację. Rakietowcy walczyli dzielnie, leczo okazało się to zbyt mało na faworyzowany zespół Aut Trenowych.

Debeściak meczu: Patryk Niemczyk (Auta Terenowe)

Niereal 3 – 2 United 1998

Chyba najbardziej zacięte spotkanie wieczoru. Oba zespoły świetnie zagęszczały środek pola, utrudniając rywalom stwarzanie okazji bramkowych. Prawdziwy mecz walki. Zarówno Niereal, jak i United 1998 pokazały, że stać je na wiele w obecnym sezonie.

Debeściak meczu: Wojciech Sznyl (Niereal).

Przyjmowane są jeszcze zapisy pod numerem telefonu 730 992 417, redbox@redboxsoccer.com.