Wyjazdowa porażka piłkarzy z Dopiewa

Czwartoligowi piłkarze GKS Dopiewo przegrali na wyjeździe z Nielbą Wągrowiec 0:2 i zajmują jedenaste miejsce w  tabeli. Za tydzień podopieczni Michała Waraczyńskiego zmierzą się na własnym stadionie z liderem rozgrywek Lubuszaninem Trzcianka. Początek spotkania na stadionie GOSiR przy ul. Polnej w Dopiewie o godz. 17:00.

Spotkanie pomiędzy Nielbą Wągrowiec a GKS Dopiewo rozgrywane było w trudnych warunkach atmosferycznych, gdyż padał deszcz i wiał zimny wiatr. Pierwsza bramka padła pod koniec pierwszej połowy. Na listę strzelców wpisał się lider miejscowych Rafał Leśniewski, który pokonał bramkarza żółto-niebieskich strzałem z rzutu wolnego. Po zmianie stron podopieczni Michała Waraczyńskiego starali się doprowadzić do remisu, ale byli nieskuteczni w swoich akcjach ofensywnych. Wynik spotkania strzałem z rzutu karnego w 86. minucie ustalił Leśniewski.

Nielba Wągrowiec – GKS Dopiewo 2:0 (1:0)
Bramki: Rafał Leśniewski (43. i 86. minuta – rzut karny)

Polecamy materiał: 12 bramek w Tarnowie Podgórnym (wystarczy kliknąć).