Wygrany sparing Warty Poznań

Drugoligowi piłkarze Warty Poznań w dzisiejszym meczu sparingowym rozegranym w Grodzisku Wielkopolskim pokonali Fogo Luboń 2:1 (1:1).

Zieloni objęli prowadzenie w 24 minucie. Patryk Oleksa został sfaulowany w polu karnym przez obrońcę rywali. Arbiter podyktował jedenastkę, którą wykorzystał Grzegorz Rasiak. Tuż przed przerwą po składnej akcji drużyny z Lubonia Semira Bukvica pokonał były warciarz Piotr Kurminowski. W drugiej połowie w zamieszaniu w polu karnym padł gol samobójczy.

Warta Poznań:
I połowa: Semir Bukvic – Dariusz Wróblewski, Wojciech Onsorge, Mateusz Bany, Przemysław Kocot, Dominik Mucha, Adrian Bartkowiak, Mateusz Pogonowski, Patryk Oleksa, Dominik Chromiński, Grzegorz Rasiak.