Wszystkie drużyny Enea Basket Poznań pokazały na co je stać!

U14 Enea Basket Junior Poznań – Akademia Koszykówki Pyry Poznań 104:48 (29:11, 24:17, 30:5, 21:15)

W swoim kolejnym spotkaniu, 12.11.2021, drużyna U14 Enea Basket Junior Poznań nie dała szans lokalnemu rywalowi Akademii Koszykówki Pyra Poznań zwyciężając 104:48. Przewaga podopiecznych trenera Tomasza Cichockiego uwidoczniła się od pierwszych minut meczu, a najlepiej spotkanie scharakteryzował trener Cichocki:  „Swoje kolejne 3 spotkanie wygrała drużyna U14. Nasi zawodnicy bardzo dobrze rozpoczęli mecz i po 6 min. prowadzili z Akademią Koszykówki Poznań 24-4. W kolejnych minutach, grając całym składem, przewaga była powiększana. Mecz zakończył się wynikiem 104-48”.

Punkty dla Enei zdobyli: W. Plewiński 29, M. Kordus 26, J. Pyszczorski 24, W. Serafinowski 24, K. Gruchot- Ciepierski 3, T. Nadolski 2, H. Sikora 2, M. Łączka 2. W meczu grali również J. Pyszczorski, A. Lewandowski, M. Jarantowski.