Wszystkie drużyny Enea Basket Poznań pokazały na co je stać!

Ale to był tydzień! Nikt nie chciał być gorszy i wszystkie drużyny Enea Basket Poznań pokazały na co je stać! Patronem medialnym poznańskiego klubu jest dwutygodnik i portal „Nasz Głos Poznański”.

U14 KK Rycerze Rydzyna – Enea Basket Junior Poznań 65:108 (11:16, 17:34, 15:26, 22:32)

Ostatnim z zespołów Enei rozgrywających swój mecz w niedzielę 07.11.2021, a zarazem kończąca tydzień rozgrywkowy, była drużyna trenera Tomka Cichockiego, która zmierzyła się w meczu wyjazdowym z KK Rycerze Rydzyna, odnosząc przekonywujące zwycięstwo 108:65. Przewaga poznaniaków była widoczna szczególnie od drugiej kwarty, gdy urosła do 24 punktów. Ponieważ po przerwie nie zmienił się obraz gry, stad wysokie zwycięstwo podopiecznych trenera Cichockiego, który tak ocenił to spotkanie:

„W  swoim drugim meczu ligi U14 nasz zespół pokonał na wyjeździe drużynę KK Rycerze Rydzyna 108:65. Cieszy dobra postawa w ataku, szczególnie, że w dzisiejszym meczu wystąpiliśmy bez kilku podstawowych zawodników.”

Punkty dla Enei zdobyli: J. Pyszczorski 44,  W. Serafinowski 26, A. Kruszyński i M. Kordus po 12,                                       K. Gruchot-Ciepierski 9, H. Sikora 4, T. Nadolski 1, M. Jarantowski 0.