Warta Poznań zaskakuje w kolejnym sparingu. Zieloni pokonali Zagłębie Lubin

Warta Poznań w drugim letnim meczu kontrolnym pokonała Zagłębie Lubin 1:0 (0:0). Wynik ustalił w 63 minucie napastnik zielonych Krzysztof Biegański.

Warta udanie zainaugurowała przygotowania do nowego sezonu, remisując w Szczecinie z miejscową Pogonią 1:1. Dzisiaj zmierzyli się z innym przedstawicielem ekstraklasy – Zagłębiem Lubin.  Dla trenera Piotra Tworka była to druga okazja do poznania zawodników nie tylko z trwającym kontraktem, ale również nowych testowanych: Roberta Obsta i Dawida Markiewicza. Obaj wystąpili w drugich 45 minutach. W meczu sparingowym dostali szansę gry także nowi gracze. Jakub Kuzdra i Tomasz Boczek zagrali od pierwszej minuty, natomiast Gracjan Jaroch pojawił się na boisku w drugiej części.