Warta Poznań wygrywa w ostatnim meczu przed wylotem do Turcji

Warta Poznań zmierzyła się dzisiaj w Szamotułach – w ostatnim meczu przed wylotem na zgrupowanie do Turcji (więcej na ten temat tutaj-kliknij) – z GKSem Tychy. Podopieczni trenera Nemca wygrali 1:0 (0:0).

W 40 minucie zawodnik Warty Poznań faulował w polu karnym piłkarza GKS Tychy. Sędzia bez wahania wskazał na „wapno”. Bramka z tej sytuacji jednak nie padła, bowiem goalkeeper zielonych Tomasz Laskowski 0bronił strzał rywala.

Jedyny gol w spotkaniu padł w  47 minucie. Piłkę z rzutu wolnego dośrodkowywał Michał Ciarkowski. Najlepiej w polu karnym odnalazł się zawodnik testowany, który bez najmniejszych problemów pokonał bramkarza rywali.

Kolejny sparing zieloni rozegrają już w Turcji. Przeciwnikiem będzie Anży Machaczkała.

GKS Tychy – Warta Poznań 0:1 (0:0)

Skład Warty Poznań I połowa: T. Laskowski – Siwek, Kieliba, Onsorge, Fiedosewicz, zawodnik testowany, A. Laskowski, Brzostowski, Białożyt, zawodnik testowy;

Skład Warty Poznań II połowa: Filipowiak – Siwek, Dejewski, Onsorge, Fiedosewicz, Kieliba, A. Laskowski, Chromiński, Ciarkowski, Goździk, zawodnik testowany