Warta Poznań wygrała w Wejherowie

Warty Poznań w kolejnym meczu II ligi piłki nożnej zwyciężyła w Wejherowie Gryf 3:2 (2:1). Warta od 39. minuty grała w osłabieniu, bo drugą żółtą kartkę otrzymał Franciszek Siwek. W drugiej połowie rzut karny obronił bramkarz zielonych Tomasz Laskowski, poza tym popisał się kilkoma bardzo udanymi interwencjami.

Warta 09

Gryf – Warta 2:3 (1:2)

Bramki: dla Gryfa – Mońka (18.), Ciechański (89.); dla Warty: Brzostowski (13.), Ciarkowski (27.), Białożyt (48.).

Gryf: Dawid Leleń – Paweł Brzuzy, Łukasz Nadolski, Przemysław Szur (55. Jacek Wicon), Maciej Dampc – Przemysław Mońka (84. Daniel Górski), Przemysław Czerwiński (56. Paweł Czychowski), Piotr Łysiak, Robert Chwastek, Adrian Klimczak – Daniel Ciechański.

Warta: Tomasz Laskowski – Franciszek Siwek, Tomasz Dejewski, Nikodem Fiedosewicz, Filip Brzostowski – Krzysztof Biegański, Łukasz Białożyt (81. Adrian Szynka), Dominik Chromiński, Michał Cywiński, Michał Ciarkowski (88. Łukasz Spławski) – Jan Paczyński (71. Miłosz Brylewski).

Żółte kartki: Franciszek Siwek, Dominik Chromiński, Łukasz Spławski.

Czerwona kartka: Franciszek Siwek (39. za drugą żółtą).