Warta Poznań wygrała w Chojnicach

Warta Poznań w kolejnym meczu Fortuna I ligi wygrała w Chojnicach z Chojniczanką 2:1 (1:1). Gospodarze prowadzenie objęli w 26 minucie po strzale Mateusza Kuzimskiego, wyrównał w 36 minucie Jakub Kiełb. 3 punkty poznaniacy zapewnili sobie w 88 minucie, kiedy po strzale zza linii 16 metrów Adriana Laskowskiego piłka odbiła się od pleców  Radosława Janukiewicza i wpadła do bramki. Zieloni umocnili się na trzecim miejscu w tabeli i będą gospodarzami w pierwszej i ewentualnie w drugiej rundzie spotkań barażowych.

Chojniczanka Chojnice – Warta Poznań 1:2 (1:1)

Kartki: Bartosiak (Chojniczanka) oraz. Janicki, Spławski, Jakóbowski, Kupczak (wszyscy Warta)

Chojniczanka: Janukiewicz – Mudra, Klabnik, Bartosiak, Wachowiak – Wolski, Paprzycki (84. Sacharuk) – Kuzimski, Ziętarski, Papikyan (88. Trojanowski) – Mikołajczak (75. Zejdler).

Warta: Lis – Kiełb, Kieliba, Grobelny, Danielewicz, Spławski (73. A. Laskowski), Jakóbowski, Ławniczak, Rybicki (80. Napołow), Kupczak, Janicki (61. Jaroch).

Sędziował: Łukasz Szczech (Warszawa)