Warta Poznań rozbita w Opolu

Drugoligowa Warta Poznań przegrała na wyjeździe z Odrą Opole 1:4 i spadła na ostatnie miejsce w ligowej tabeli. Jedyną bramkę dla podopiecznych Tomasza Bekasa tuż przed końcowym gwizdkiem sędziego zdobył Filip Brzostowski. Za tydzień Zieloni zmierzą się na własnym stadionie z Polonią Warszawa.

Warta 03
Odra Opole – Warta Poznań 4:1 (3:0)
Bramki: Marek Gancarczyk (1. minuta), Mateusz Peroński (8. minuta), Mateusz Bodzioch (38. minuta), Mateusz Gancarczyk (70. minuta) – Filip Brzostowski (90. minuta)
Żółte kartki: Marek Gancarczyk – Michał Cywiński, Artur Marciniak, Franciszek Siwek.
Sędziował: Dawid Bukowczan (Żywiec)
Widzów: 1200

Odra: Tobiasz Weinzettel – Robert Trznadel, Aleksander Kowalski, Mateusz Bodzioch, Łukasz Winiarczyk – Marek Gancarczyk (65. Michał Sypek), Tomasz Wepa, Mateusz Peroński, Waldemar Gancarczyk (46. Adrian Krysian), Rafał Brusiło (46. Mateusz Gancarczyk) – Dawid Wolny (55. Przemysław Brychlik).

Warta: Mateusz Filipowiak – Artur Marciniak, Tomasz Dejewski, Bartosz Kieliba (46. Franciszek Siwek), Jakub Kiełb – Krzysztof Biegański (46. Nikodem Fiedosewicz), Łukasz Białożyt (75. Adrian Szynka), Alain Ngamayama, Filip Brzostowski, Michał Cywiński (35. Michał Ciarkowski) – Jan Paczyński.