Warta Poznań remisuje z Polonią Środa Wlkp. (ZDJĘCIA)

Drugoligowa Warta Poznań do 81. minuty przegrywała w sparingu z niżej notowaną Polonią Środa Wielkopolska, ale ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem 1:1. W składzie gości pojawił się Luis Henríquez znany z występów w Lechu Poznań. Patronem medialnym klubu jest portal i dwutygodnik „Nasz Głos Poznański”.

Warta Poznań – Polonia Środa Wielkopolska 1:1 (0:1)

Bramki: Przemysław Kita (81. min.) – Krystian Pawlak (42. min)

Warta Poznań (pierwsza połowa): Laskowski – Jasiński, Dejewski, Onsorge, Patrzykąt – Kalupa, Brzostowski, Cieprka, Kita, Sanocki – Piceluk.

Warta Poznań (druga połowa): Lis- Jasiński, Dejewski, Kieliba, Kiełb – Kalupa, Szynka, Chopcia, Cierpka, Żmijewski – Piceluk.

Polonia Środa Wlkp.: Szymański (46. Wienczatek) – Otuszewski, Skrobosiński (46. Barabasz), Henriquez (65. Buczma), Borucki (28. Kozłowski), Jurga (71. Roszak), Roszak (46. Białożyt), Pawlak (46. Łopatka), Gwit (67. Pawlak), Buczma (46. Rybak), Bartoszak.