Zobacz fotogalerię z meczu Warty Poznań z AFE

Warta Poznań w swoim czwartym sparingu zremisowała w Opalenicy z Reprezentacją AFE (Hiszpania) 1:1. Bramkę dla Zielonych zdobył w 24. minucie testowany Arkadiusz Gajewski, ale rywale zdołali zremisować przed przerwą. Zobacz fotogalerię z tego wydarzenia autorstwa naszego fotoreportera Rogera Gorączniaka. Patronem medialnym klubu jest portal i dwutygodnik „Nasz Głos Poznański”.

Rywalem ekipy trenera Petra Nemca był zespół AFE (Związku Piłkarzy Hiszpańskich). Jest to drużyna złożona z piłkarzy, którzy nie są związani kontraktem z żadnym klubem. Mecze sparingowe to dla nich doskonała okazja do tego, by swoją postawą wywrzeć pozytywne wrażenie na potencjalnych pracodawcach.

Warta Poznań – Reprezentacja AFE (Hiszpania) 1:1
Bramka dla Warty: Arkadiusz Gajewski (24. minuta)

Warta Poznań (I połowa): Tomasz Laskowski – Grzegorz Szymusik, Mateusz Wypych, Wojciech Onsorge, Radosław Jasiński – Krzysztof Biegański, Michał Grobelny, Adrian Cierpka, Krystian Sanocki – Piotr Kurbiel, Arkadiusz Gajewski.

Warta Poznań (II połowa): Adrian Lis – Mateusz Wypych, Wojciech Onsorge (75 Aleks Ławniczak), Tomasz Dejewski, Jakub Kiełb – Niklas Zulciak, Bartosz Kalupa, Robert Janicki, Michał Grobelny (80 Szymon Piekarski), Wojciech Fadecki – Pasternak.

Reprezentacja AFE: Jon Villanueva (46. José Carlos Álvarez) – Fernando Andrada (46. Aythami Álvarez), Carlos Quesada (46. David Córcoles), Ruymán Hernández (46. Francisco Úbeda), Juanfran (46. Esteban Ruiz) – Alberto Heredia (46. Juan Cueto), Juli Serrano (46. Antonio Manzano), Pedro Astray (46. Miguel Pallardó), Ale Pipo (46. Lolo Ivars), Mika (46. Omar Monterde) – Alfi Conteh-Lacalle (46. Juanito Bazo).