Warta Poznań przegrała z liderem II ligi

Warta Poznań przegrała dzisiaj z liderem piłkarskiej II ligi Odrą Opole 1:3 (0:1). Ozdobą meczu był piękny gol zdobyty głową przez Krzysztofa Biegańskiego.

Goście za sprawą Szymona Skrzypczaka objęli prowadzenie w 36 minucie. Warta wyrównała w 64 minucie po kapitalnej kontrującej główce Krzysztofa Biegańskiego. Asystował mu Michał Ciarkowski. W 77 minucie bramkę dla opolan strzelił Marek Gancarczyk, a w 90 wynik ustalił Dawid Wolny.

Żółte kartki: Siwek, Marciniak (Warta) –  Kowalski, Wepa (Odra)

Warta: Mateusz Filipowiak, Franiczek Siwek (78′ Gracjan Goździk), Wojciech Onsorge, Bartosz Kieliba, Jakub Kiełb, Artur Marciniak, Łukasz Białożyt (68′ Adrian Szynka), Michał Ciarkowski, Filip Brzostowski, Krzysztof Biegański, Mateusz Broź

Odra: Tobiasz Weinzettel, Rafał Brusiło, Mateusz Bodzioch, Aleksander Kowalski, Robert Trznadel, Tomasz Wepa, Mateusz Peroński, Gabriel Nowak (72′ Dawid Wolny), Marcin Wodecki (32′ Łukasz Winiarczyk; 60′ Mateusz Wrzesień), Marek Gancarczyk (90+1′ Marcin Stasiowski), Szymon Skrzypczak.