Warta Poznań pewnie wygrywa w Pruszkowie

Warta Poznań pokonała w kolejnym meczu II ligi piłki nożnej w Pruszkowie miejscowy Znicz 3:0. Zieloni objęli prowadzenie już w ósmej minucie po strzale z rzutu karnego Adriana Laskowskiego. Po przerwie podwyższyli  Krystian Sanocki (73) i Adrian Cierpka (75). Patronat nad zielonymi sprawuje Nasz Głos Poznański.

Następny mecz Warta Poznań rozegra 30 września. O godzinie 16 zieloni podejmować będą czwarty w tabeli ŁKS Łódź.

Znicz Pruszków – Warta Poznań 0:3 (0:1)

Bramki: Laskowski (8. kar.), Sanocki (73.), Cierpka (75)

Żółte kartki: Tarnowski, Długołęcki, Klepczarek (wszyscy Znicz) oraz Patrzykąt i Sanocki (WartA)

Znicz: Misztal – Sobków, Włodyka, Budek, Rackiewicz (70. Szymański), Smoliński, Długołęcki (87. Faliszewski), Stryjewski (80. Podliński), Tarnowski, Klepczarek, Włodarczyk

Warta: Lis – Dejewski, Kiełb, Kieliba, Jasiński (67. Marciniak), Patrzykąt – Laskowski (82. Chopcia), Biegański (53. Sanocki), Cierpka, Kalupa – Przybyła (85. Szynka),

Sędziował: Marcin Szrek (Kielce).

Mile widziane polubienie Naszego Głosu Poznańskiego na facebooku i zaproszenie znajomych do lajkowania – kliknij tutaj.