Bieg na 10 km w Stęszewie (Galeria)

Łukasz Banaszak z miejscowości Działyń (Velux Gniezno) został triumfatorem III Stęszewskiego Biegu Przełajowego, który odbył się dzisiaj na dystansie 10 km.  Patronat nad biegiem sprawował „Nasz Głos Poznański”.

Do biegu przystąpiły 304 osoby i… wszystkie ukończyły bieg.  Najszybciej, bo po 34 minutach i 49 sekundach linię mety minął Łukasz Banaszak (rocznik 1985).

– To kolejne moje zwycięstwo, bo przed tygodniem wygrałem półmaraton w Obornikach – powiedział „Naszemu Głosowi Poznańskiemu” zwycięzca. – Biegam od trzech lat.

Drugi był Piotr Humerski (Goździchowo, Grodziski Klub Biegacza) z czasem 35,48, a trzeci  Sławomir Naskręt z Grzebieniska – 36,49.

Biegacze bardzo chwalili organizatorów za dobrą organizację i przygotowanie trasy. W sumie rozdano niemal 50 pucharów w różnych kategoriach.