Tarnovia Tarnowo Podgórne remisuje w Wągrowcu

Tarnovia Tarnowo Podgórne, nad którą patronat sprawuje ,,Nasz Głos Poznański”, w kolejnym meczu IV ligi zremisowała w Wągrowcu z Nielbą 1:1 (0:1). Gospodarze objęli prowadzenie w 25 minucie po strzale Adama Urbańskiego. Wyrównał Zbigniew Zakrzewski w 65 minucie.

Spotkanie mogło się podobać, bo obydwa zespoły narzuciły wysokie tempo gry. W 25 minucie Jakub Kubiński mocno strzelił w długi róg bramki, ale tarnowski bramkarz odbił piłkę, do której dopadł Adam Urbański i umieścił ją w siatce.

W 65 minucie Zbigniew Zakrzewski strzałem z 16 metrów pokonał bramkarza gospodarzy Karola Hermanna.

Nielba: Hermann – Dobrzykowski (24. Urbański ), Soforek, Gruntkowski, Śmigielski, Rocławski, Marchel, Leśniewski, Kubiński, Moskalik, Krauz (55. Konarski )

Tarnovia: Brzuśkiewicz – Jerzewski, Kaliszan, Jankowski, Telichowski – Stypczyński, Kikut, Kowal, Paziewski – Zakrzewski, Ślusarski.