Sześć bramek w sparingu Lecha z Wartą Poznań

Tuż po wznowieniu gry Warta wyprowadziła skuteczny kontratak. Sam na sam z bramkarzem Lecha był Milan Corryn i strzałem po ziemi doprowadził do wyrównania. Ta część gry należała jednak do zespołu Lecha, który miał wyraźną przewagę, ale Jędrzej Grobelny pewnie bronił strzały rywali, a poza tym piłka raz trafiła w słupek, a raz w poprzeczkę.

W 68. minucie po przejęciu piłki przez Jakuba Sangowskiego w kierunku bramki przeciwników popędził Frank Castaneda i ładnym strzałem pod poprzeczkę dał zielonym prowadzenie. Lech ustalił bowiem wynik na 3:3 po strzale Joao Amarala z rzutu karnego.

W drużynie trenera Dawida Szulczka zobaczyliśmy kilku zawodników, którzy wracają do formy po kontuzji. Oprócz wspomnianego Milana Corryna, który zdążył już zagrać wiosną w lidze, byli to także Michał Jakóbowski, Wiktor Pleśnierowicz i Mateusz Sopoćko.

LECH POZNAŃ – WARTA POZNAŃ 3:3 (2:1)
Bramki: 1:0 Dawid Kownacki (5. minuta), 2:0 Michał Kopczyński (35., sam.) 2:1 Miguel Luis (42.), 2:2 Milan Corryn (47.), 2:3 Frank Castaneda (68.), 3:3 Joao Amaral (85., karny)
WARTA: Adrian Lis – Łukasz Trałka, Dawid Szymonowicz, Michał Kopczyński – Kajetan Szmyt, Mateusz Kupczak, Miguel Luis, Konrad Matuszewski – Miłosz Szczepański, Milan Corryn, Daniel Szelągowski. Grali także: Jędrzej Grobelny, Mikołaj Rakowski, Wiktor Pleśnierowicz, Jakub Kiełb, Michał Jakóbowski, Mateusz Sopoćko, Jakub Sangowski, Frank Castaneda, Marcin Szeibe.
Sędziował: Szymon Lizak z Poznania.