Sześć bramek w meczu Warty Poznań ze Stalą Stalowa Wola (GALERIA)

Warta Poznań w kolejnym meczu w drugiej lidze piłkarskiej zremisowała ze Stalą Stalowa Wola 3:3 (1:2). Początek meczu zapowiadał kolejną klęskę zielonych. W 34 minucie było już 0:2. Pięć minut później Alain Ngamayama zdobył bramkę kontaktową, a w 51. wyrównał Brzostowski 51. Radość kibiców była ogromna, kiedy Paczyński w 55. Minucie dał prowadzenie poznaniakom. Niestety, w 66. Minucie goście wyrównali. Końcówka meczu obfitowała w wiele emocji. Oba zespoły walczyły o zwycięstwo i stwarzały sytuacje na zdobycie goli.

Warta 14

Warta Poznań – Stal Stalowa Wola 3:3 (1:2)

Bramki: dla Warty:  Ngamayama (39.), Brzostowski (51.), Paczyński (55.); dla Stali:  Gębalski (11.), Essam (34.), 3:3 Korczyński (66.)

Warta: Laskowski – Siwek, Dejewski, Ngamayama, Fiedosiewicz (38. Biegański), Kiełb, Cywiński, Marciniak, Brzostowski, Ciarkowski (82. Chromiński), Paczyński (74. Szynka).

Stal: Koncki – Korczyński, Kolbusz, Jarosz, Wójcik, Mistrzyk (61. Dobkowski), Żołądź, Dziubiński (73. Argasiński), Wasiluk (89. Stelmach), Essam, Gębalski (59. Piechniak).