Świetny mecz byłych lechitów w Sampdorii

UC Sampdoria rozgromiła u siebie Cagliari 4:1, a pierwszoplanowymi postaciami w tym meczu zostali wszyscy trzej byli piłkarze Lech Poznań: Dawid Kownacki, Karol Linetty i Bartosz Bereszyński.

W 25. minucie do Fabio Quagliarelli podał Linetty, dzięki czemu zapisał na swoim koncie asystę, a w 3. minucie doliczonego czasu pierwszej połowy trzeci już gol w tym meczu padł po akcji Bereszyńskiego i Kownackiego. Były obrońca Lecha Poznań i Legii Warszawa precyzyjnie dośrodkował do kapitana reprezentacji Polski U-21, a ten precyzyjnym strzałem z lewej nogi w okienko podwyższył na 3:0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 4:1, a pozostałe gole dla gospodarzy strzelili Dennis Praet i Gastón Ramirez. Bramkę dla gości zdobył zaś Leonardo Pavoletti.