Świąteczne wzmocnienia AZS Poznań

Zawodniczka zdobywała wielokrotnie medale na mistrzostwach Polski w różnych kategoriach wiekowych na dystansach 200 i 400 m a, a także w sztafetach. Do jej największych sukcesów międzynarodowych należał srebrny medal w sztafecie 4 x 400 m, który zdobyła wraz z koleżankami w 2015 roku w Tallinie (Estonia) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy oraz srebrny medal wraz z reprezentacją Polski, zdobyty także w sztafecie 4 x 400 w 2017 roku na nieoficjalnych mistrzostwach świata sztafet (World Relay, Nassau, Bahamy).

W tym sezonie zdobyła w sztafecie klubowej złoty medal na Halowych Mistrzostwach Polski w Toruniu (4x200m) oraz srebrny medal na Mistrzostwach Polski we Włocławku (4x400m).

Tymoteusz Zimny był w ostatnich latach zawodnikiem Śląska Wrocław. Rozpoczął drugie swoje studia, tym razem na UAM w Poznaniu. Jego trenerką została Iwona Baugmart, która prowadzi także m.in. Patrycje Wyciszkiewicz- Zawadzką, również z AZS Poznań.