Sukces zawodników KK Tarnovia

Kolejny dobry występ odnotowali zawodnicy KK Tarnovia Tarnowo Podgórne. Tym razem w III serii Pucharu Polski w kolarstwie szosowym, który odbył się 10 i 11 maja  w Gostyniu.

Sobotnią jazdę indywidualną na czas rozpoczęli młodzicy, którzy mieli do pokonania dystans 5 km. Najszybciej z ekipy Tarnovii ukończył go Jakub Śmieszek, który z czasem 7:35:32 zajął dziewiąte miejsce. W kat. junior wysokie drugie miejsce zajął Mikołaj Gutek, który 19 km trasę pokonał w 23:59:73, a jego klubowy kolega Szymon Korcz  z czasem 24:43:40 był siódmy. W niedzielnym wyścigu ze startu wspólnego drugie miejsce w swoich kategoriach zajął Jakub Śmieszek z czasem 1:05:18 na 38 km oraz  Mikołaj Gutek, który 95 km pokonał w 2 godz. 23 min 5 sek. Poza Gutkiem w kat. junior ósme miejsce wykręcił Dominik Wewiór, który wyścig ukończył go z czasem 2:24:12.