SKF Politechnika Poznańska przegrała w Policach

Drugoligowe siatkarki SKF Politechnika Poznańska przegrały na wyjeździe zaległe spotkanie z SMS Police 0:3, ale nadal zajmują czwarte miejsce w ligowej tabeli. Podopieczne Marcina Grocia czeka teraz mecz z Energą Akademia Pomorska Czarni Słupsk, który zostanie rozegrany 24 lutego w CS PP. Patronem medialnym klubu jest portal i dwutygodnik „Nasz Głos Poznański”.

Spotkanie dobrze rozpoczęły poznanianki, które po pierwszych akacjach wyszły na prowadzenie 3:0. Jednak miejscowe szybko przejęły inicjatywy i wyszły na prowadzenie 14:9, a ostatecznie wygrały premierową odsłonę 25:18. Drugi set nie stał na wysokim poziomie, a emocji dostarczyła końcówka. Siatkarki SKF Politechnika Poznańska, choć przegrywały już 13:19 zdołały przejąć inicjatywę i miały nawet piłkę setowa, aby ostatecznie przegrać 24:26. To wyraźnie podcięło im skrzydła i uległy w trzecim secie 17:25.

SMS Police – SKF Politechnika Poznańska 3:0 (25:18, 26:24, 25:17)

Występy zespołu SKF Politechnika Poznańska w rozgrywkach II ligi są możliwe dzięki wsparciu z Wydziału Sportu Miasta Poznania. Patronem medialnym klubu jest portal i dwutygodnik „Nasz Głos Poznański”.

Mile widziane polubienie Naszego Głosu Poznańskiego na facebooku i zaproszenie znajomych do lajkowania – kliknij tutaj.