SKF KS Poznań pokonał Orkan Września (film)

Trzecioligowe siatkarki SKF KS Poznań wygrały na wyjeździe z Orkanem Września 3:0 i nadal zajmują pozycję wicelidera rozgrywek. Za tydzień podopieczne Zbigniewa Woźniaka i Danuty Majcher czeka derbowy pojedynek z UKS ZSMS Poznań.

siatkówka SKF KS Poznań 2014_2015

Poznanianki jechały do Wrześni odnieść kolejne zwycięstwo bez straty seta, aby przybliżyć się do awansu do rozgrywkach centralnych o wejście do II ligi. Początek spotkania z Orkanem był wyrównany, ale od połowy seta wyraźną przewagę uzyskały siatkarki SKF KS Poznań i wygrały 25:15.

W drugim secie dominacja zespołu z Poznania była jeszcze wyraźniejsza, a przy takim obrocie sprawy na boisku zaczęły pojawiać się wszystkie zawodniczki rezerwowe. Nie zmieniło to jednak obrazu spotkania. Wygrana podopiecznych Zbigniewa Woźniaka i Danuty Majcher była jeszcze wyższa tym razem 25:14. Trzeci set również rozgrywany był pod dyktando poznanianek, które wygrały 25:16 i dopisały sobie do ligowej tabeli komplet punktów.

SKF KS Poznań kolejne spotkanie rozegra za tydzień we własnej hali z ekipą UKS ZSMS Poznań. Początek spotkania w Hali CS Politechniki Poznańskiej w sobotę, 13 grudnia o godz. 16:00, a wstęp jest bezpłatny.

Orkan Września – SKF KS Poznań 0:3(15:25, 14:25, 16:25)

SKF KS Poznań: Sandra Pierzchała (kapitan), Karolina Kohut, Zofia Barwicka, Jagoda Radzewicz, Natalia Geremek, Klaudia Nowak, Joanna Przybylska (libero) oraz Monika Głąbicka (libero), Anna Urych-Turska, Patrycja Gębalska, Izabela Ankudowicz, Marta Zakrzewska.