Sensacyjna wygrana Biofarm Basketu Poznań!

Na drugą część gry nadzieje były wielkie ¬– i koszykarze Biofarmu ponownie je spełnili, grając szybką i efektywną koszykówkę, nie ustrzegając się jednak błędów, które pozwoliły Górnikowi zejść do szatni na prowadzeniu 41:39. W trzeciej kwarcie zawodnicy BBP ponownie świetnie się spisali, wygrywając kwartę 20:15. Coraz więcej błędów po stronie wałbrzyszan pozwoliło na zbudowanie niewielkiej zaliczki, o którą bardzo trudno grając z zespołami z góry tabeli. Zaczynająca się od stanu 59:56 ostatnia kwarta szybko przerodziła się w 10-minutowy sprint od remisowego stanu 63:63. Świetna „trójka” Filipa Struskiego oraz błąd trzech sekund Górnika na 4 minuty przed końcem przechyliły szalę na stronę Basketu. Kluczowa jednak okazała się „trójka” Rafała Glapińskiego, ponownie wyrównująca wynik do stanu 71:71 na 76 sekund do końca meczu.