Rywalizacja CITY TRAIL 2021/2022 w Poznaniu zakończona (ZDJĘCIA)

Wśród kobiet jako pierwsza metę nad poznańską Rusałką minęła Patrycja Talar – najszybsza również przed miesiącem, druga w kobiecej klasyfikacji generalnej. Jej dzisiejszy wynik to 18:26. Drugą lokatę zajęła dzisiaj Aleksandra Bereśniewicz (czas 18:38) , a trzecie miejsce wywalczyła Urszula Kafarska (wynik 19:00). W „generalce” zwyciężyła nieobecna dzisiaj Oliwia Wawrzyniak.

Na poznańskiej trasie pojawiła się Julia Dias z Gdyni, regularnie startująca w trójmiejskiej odsłonie CITY TRAIL. – Jestem w Poznaniu na weekend, więc postanowiłam skorzystać z okazji i sprawdzić nową dla mnie lokalizację CITY TRAIL. Trójmiejskie trasy są zdecydowanie bardziej wymagające, tutaj nad Rusałką można się faktycznie rozpędzić, choć utrudnieniem było błoto na ścieżkach. Tak czy siak – podobało mi się! –  mówiła tuż po biegu Julia Dias, m.in. dwukrotnie trzecia kobieta w klasyfikacji generalnej CITY TRAIL w Trójmieście.