Rezerwy Warty Poznań zremisowały z Huraganem Pobiedziska

Przygotowujące się do nowego sezonu rezerwy Warty Poznań, które będą występować w IV lidze, zremisowały mecz kontrolny z Huraganem Pobiedziska. Patronem medialnym klubu jest dwutygodnik i portal „Nasz Głos Poznański”.

– Dwa razy odrabialiśmy straty w tym meczu, najpierw przegrywając 1:2, a potem 2:3. Widać, że zespół nie spuszcza głów i gra dalej. To jest duży plus. Pierwsza połowa była mocno pod nasze dyktando. Zdobyliśmy bramkę, ale zamiast potem iść ciosem i strzelić kolejne gole, trochę jakbyśmy się zadowolili tym prowadzeniem. To nas zgubiło, zaczęliśmy grać mniej agresywnie. Przeciwnicy to wyczuli i jeszcze przed przerwą wyrównali. Mam młody zespół, który w każdym meczu się uczy, zbiera doświadczenie. Ważne jest to, żeby chłopaki wyciągali wnioski i nie popełniali podobnych błędów w kolejnych meczach – komentuje trener Warty II Poznań Bartosz Majchrzak.