Remis Warty z Wolfsburgiem II

Warta Poznań zremisowała w sparingowym meczu z drugą drużyną Wolfsburga 1:1 (1:1). Bramkę dla zielonych strzelił Adrian Szynka.

Pierwsza w tym spotkaniu cios zadała Warta, było to uderzenie na tyle skuteczne, że zieloni objęli prowadzenie. Adrian Szynka otrzymał futbolówkę na 16 metrze i uderzył nie do obrony przez niemieckiego bramkarza. Dwadzieścia minut później do remisu doprowadzili goście za sprawą trafienia Abdada.

W drugiej połowie nie brakowało okazji do zdobycia gola przez obie ekipy. Najbliżej tego byli przyjezdni, po których strzale piłka odbiła się od poprzeczki. Samo tempo w drugich czterdziestu pięciu minutach nie było wybitnie szybkie i mecz zakończył się wynikiem remisowym.

Warta Poznań 1:1 (1:1) Wolfsburg II

1:0 – 13′ Szynka
1:1 – 33′ Abdad

‪Skład Warty na 1 połowę: Laskowski – Patrzykąt, Kieliba, Dejewski, Jasiński, Kalupa, Biegański, Marciniak, Brzostowski, Luka, Szynka‬.

Skład na 2 połowę: Lis – Patrzykąt, Kieliba, Onsorge, Fiedosewicz, Wypych, Marciniak (74′ Mikołajczak), Laskowski, Jurków, Chromiński, Chopcia.