Remis Warty Poznań w Kluczborku

Warta Poznań w zaległym meczu 22. kolejki drugiej ligi piłkarskiej zremisowała na wyjeździe z MKS Kluczbork 3:3 (2:2).

Zieloni już w czwartej minucie objęli prowadzenie po strzale Przemysława Kity.  Gospodarze w 32 minucie wyrównali po uderzeniu Adama Orłowicza 10 minut później Adrian Klepczyński podwyższył na 2:1 dla MKS. Tuż przed przerwą Adrian Cierpka wyrównał wykorzystując jedenastkę.

Początek drugiej połowy znów był udany dla Warty. W 50 minucie ponownie bramkę zdobywa Kita. Niestety, w 56 minucie gospodarze za sprawą Konrada Zaradnego. Co gorsze w 75 minucie z boiska został usunięty Wiktor Patrzykąt, gdyż otrzymał drugą żółtą kartkę. Gospodarze nie zdołali wykorzystać gry w przewadze.

Patronat nad Wartą sprawuje Nasz Głos Poznański.

Mile widziane polubienie Naszego Głosu Poznańskiego na facebooku i zaproszenie znajomych do lajkowania – kliknij tutaj.