Remis Warty Poznań z Sokołem Kleczew

Pierwsze spotkanie trzecioligowe piłkarzy Warty Poznań przed własna publicznością z Sokołem Kleczew zakończyło się remisem 1:1 (0:1). Bramkę dla zielonych strzelił Kacper Ciupa w 58 minucie, a gola dla gości Mikołaj Pingot (30). W 10.minucie rzutu karnego dla gospodarzy  nie wykorzystał Ciarkowski.

Warta Poznań: Filipowiak – Czerniejewicz, Onsorge, Laskowski, Brzostowski (59. Goździk) – Spławski (82. Owczarek), Ngamayama, Marciniak, Drzewiecki (73. Górny), Ciupa (84. Koziorowski) – Ciarkowski.

Sokół: Pawłowski – Sebastian Śmiałek, Pingot,  Jędras,  Goiński, Bajerski (Patrzykąt 76′) , Kowalczuk, Modelski (Maślak 92′), Dębowski, Sobieraj (Domaniecki 59′), Urban ( Cichos 74′),

Żółte kartki: Artur Marciniak – Robert Jędras, Arkadiusz Bajerski, Jakub Dębowski, Wiktor Patrzykąt