PTPS pewny gry w play-off LSK, a kaliszanki walczą o awans

Enea PTPS Piła – Wisła Warszawa 3:0 (25:12, 25:11, 25:9)

PTPS: Gawlak, Słonecka, Bednarek, Urban, Kucharska, Baran, Saad (libero) oraz Janiszewska.

Wisła: Marcyniuk, Banasiak, Urbanowicz, Mikołajewska, Szymańska, Zaciek, Lipińska-Jeziorowska (libero).

Natomiast kaliszanki podejmowały lidera tabeli drużynę Grupa Azoty Chemik Police i rozpoczęły do spotkanie z przytupem, gdyż wygrały premierową odsłonę 25:22. Kolejny set padł łupem przyjezdnych, a o wyniku spotkania zadecydował trzeci set. Kaliszanki rywalizowały z przyjezdnymi jak równy z równym i w końcówce wydawało się, że set będzie rozgrywany na przewagi. Jednak odpowiedzialność za wynik wzięła na siebie Gyselle Silvy i zapewniła swojemu zespołowi zwycięstwo 25:23. W czwartym secie policzanki szybko wyszły na prowadzenie 11:5, aby ostatecznie wygrać seta 25:17 i cały mecz 3:1.