Przegrana siatkarek KS Murowana Goślina

W pierwszym meczu fazy play-off pierwszej ligi piłki siatkówki kobiet KS Murowana Goślina przegrał 0:3 z MLKS Roltex Zawisza Sulechów. W setach: 21:25; 17:25; 17:25. Najlepszą zawodniczką meczu została wybrana Ewa Kwiatkowska.

KS Murowana Goślina 01

Po meczu trener Piotr Sobolewski powiedział: – Pierwsza partia meczu zapowiadała bardzo wyrównany pojedynek. Prezentowaliśmy siatkówkę pełną euforii oraz koncentracji. Niestety,  nieszczęśliwa sytuacja z końcówki pierwszego seta, w której Aleksandra Elko doznała kontuzji kolana, wybiła nas z rytmu, przede wszystkim stworzyła lukę nie do zastąpienia, którą wykorzystywał Zawisza. Z bardzo dobrej strony zaprezentowała się Julia Urbańska, zawodniczka drugiego zespołu – UKS Murowana Goślina – która jest w wieku kadetki. Mimo kolejnej już przeszkody zdrowotnej staraliśmy się walczyć w tym pojedynku do samego końca.
28 marca w Sulechowie zostanie rozegrany kolejny mecz fazy play-off pomiędzy tymi drużynami.