Poznanianki w piątce All Stars Turnieju Finałowego MP U22

Aleksandra Zięmborska (MUKS Poznań) i Karolina Stefańczyk (Enea AZS Poznań) zostały wybrane do Piątki All Stars 2020 Turnieju Finałowego Mistrzostw Polski U22 w Gdańsku. Patronem medialnym obu klubów jest dwutygodnik i portal „Nasz Głos Poznański”.

Poznańskie zespoły Enea AZS i MUKS spotkały się w meczu o brązowe medale Turnieju Finałowego Mistrzostw Polski U22 w Gdańsku, a lepsze okazały się Akademiczki 87:84. Po spotkaniu o 3. miejsce i finale pomiędzy  GTK Arka Gdynia a Zagłębiem Sosnowiec 73:64 odbyła się ceremonia wręczenia pamiątkowych medali i wyróżnień.

MVP całego turnieju wybrano Annę Wińkowską z GTK Arka Gdynia. Najlepiej rzucającą zawodniczką w całym turnieju została Weronika Woźniak (MUKS), a najlepiej zbierającymi w całym turnieju były ex aequo Anna Wińkowska (GTK) oraz Karolina Zuziak (Sosnowiec). Natomiast do najlepszej piątki turnieju wybrane zostały: