Porażka Warty Poznań z Pogonią Szczecin

W kolejnym meczu sparingowym piłkarze Warty Poznań przegrali w Opalenicy z Pogonią Szczecin 0:3 (0:2). W zespole zielonych od 70. minuty wystąpił 30-letni obrońca Andre Wisdom, który w tym tygodniu rozpoczął testy w zespole trenera Dawida Szulczka. Były młodzieżowy reprezentant Anglii i dawny gracz m.in. Liverpoolu w Premier League pozostawał ostatnio bez klubu i trenował indywidualnie. Warto wspomnieć, że dobrze zaprezentowała się w drugiej części meczu młodzież z Akademii Warty Poznań.

Warta Poznań przegrała w Opalenicy z Pogonią Szczecin 0:3

Przed poznaniakami teraz dwa kolejne mecze kontrolne – w najbliższą sobotę zmierzą się najpierw z Cracovią w Opalenicy (godz. 14), a potem z Chrobrym Głogów (o godz. 14 w Grodzisku Wlkp.)

POGOŃ SZCZECIN – WARTA POZNAŃ 3:0 (2:0)
Bramki: 1:0 i 2:0 Efthymis Koulouris (11. minuta i 25.), 3:0 Sebastian Kowalczyk (90., karny).
Warta Poznań w I połowie: Jędrzej Grobelny – Mateusz Kupczak, Dawid Szymonowicz, Michał Kopczyński – Jakub Kiełb, Niilo Maenpaa, Maciej Żurawski, Wołodymyr Kostewycz (31. Kamil Kościelny) – Miguel Luis, Stefan Savić – Dario Vizinger (31. Jakub Sangowski).
Warta Poznań w II połowie: Adrian Lis – Kamil Kościelny (70. Andre Wisdom), Filip Jakubowski, Jakub Wajman – Mateusz Lechowicz, Miłosz Wódecki, Jakub Paszkowski, Igor Stańczak (85. Filip Malchrowicz) – Szymon Sarbinowski (75. Jędrzej Hanuszczak), Wiktor Kamiński (85. Natan Jóskowski)– Jakub Sangowski (50. Aleks Jechura).