Porażka w ostatniej kolejce Enea AZS Poznań

Druga połowa to powiększanie przewagi przyjezdnych. Trener Wisły Wojciech Eljasz-Radzikowski pozwolił grać wszystkim zawodniczkom, i każda z nich zdobyła w meczu punkty. Pomimo, że w Wiśle grały zmienniczki obraz gry się nie zmienił. W połowie trzeciej kwarty przewaga wiślaczek wzrosła już do 30 punktów. A ta część gry zakończyła się wynikiem 39:67.

W czwartej kwarcie na boisko trener Czeczuro wpuścił młodą Olgę Jędrzejczak. Był to drugi występ w Energa Basket Lidze Kobiet 16 letniej akademiczki. Niestety Enea AZS nie potrafiła zbliżyć się do wiślaczek w tym meczu. Krakowianki były zdecydowanie poza zasięgiem gospodyń wygrywając całe spotkanie 41 punktami (50:91). Najwięcej punktów dla Enea AZS zdobyła Jazmine Davis – 15 oraz Khaalia Hillsman – 12. W Wiśle Can-Pack najwięcej – 17 punktów zdobyła Maria Araujo.

Enea AZS Poznań – Wisła Can-Pack Kraków 50:91 (11:26,15:23,13:18,11:24)

Enea AZS: Davis 15, Hillsman 12, Niemojewsk 6, Demczur 5, Nowicka 4, Parzeńska 4, Parysek-Bochniak 2, Stefaczyk 2, Urbaniak, Jędrzejczak.

Wisła Can-Pack: Araujo 17, Russell 12, Aleksandravicius 12, Canada 9, Jakubiuk 9, Żurowska-Cegielska 8, Rodrigez 7, Conde 6, Niedźwiecka 6, Ziętara 5.