Pomarańczarnia MUKS Poznań pokonuje Tęczę Leszno i gra dalej (ZDJĘCIA)

Leszczynianki nie zamierzały jednak składać broni. Po przerwie walczyły dalej, ale na szczęście poznańskie koszykarki zdołały ten atak odeprzeć i trzecia kwarta zakończyła się remisem. Ostatnie 10 minut znów na korzyść Pomarańczarni, która zdecydowanie wygrywa całe spotkanie 64:50 i tym samym melduje się w ćwierćfinale 1 ligi kobiet.
Zespół żył na boisku i żył na ławce – wszystkim zawodniczkom należą się podziękowania za dostarczone emocje i pozostaje życzyć powodzenia w dalszych rozgrywkach!!! Teraz przyjdzie zmierzyć się z młodą ekipą SMS Łomianki.
POMARAŃCZARNIA MUKS Poznań – TĘCZA Leszno 64:50 (15:11, 17:10, 18:18, 14:11)
Szarzyńska 16 (4×3), Papiernik 15 (1×3), Wdowiuk 15 (1×3, 12 zbiórek), Woźniak 9 (2×3), Olszewska 4 (1×3, 5 asyst), Klatt 3 (1×3), Siemienas 2, Ratajczak (10 zbiórek).